• Header
  • Header

Karrier-Álláslehetőség

Aktuális állásajánlatunk: Termékmenedzser

Feladatkör: A cég által fejlesztett Ügyviteli és Iktatási Rendszer terméktámogatása

Feladatok:

  • Ügyfelek igényeinek fogadása és rögzítése, segítségnyújtás a felmerült problémák elhárításában,
  • Szoftver funkcióinak tesztelése,
  • Felhasználói dokumentációk és e-learning tananyagok készítése,
  • Szoftver funkcionalitásainak oktatása,
  • Felhasználói dokumentációk, oktatási tematikák és specifikációk készítése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség,
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód,
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Megbízható, igényes munkavégzés,
  • Tanulási, fejlődési igény, készség

Előny:

  • Iratkezelésben való jártasság (iratok iktatása, rögzítése, irattárazása, postázása),
  • Hasonló területen (terméktámogatás) szerzett tapasztalat,
  • Oktatásban szerzett tapasztalat,
  • Valamilyen e-learning készítő szoftver ismerete

Aktuális állásajánlatunk: 1-3 éves gyakorlattal rendelkező adatbázis fejlesztő

Akit keresünk:

  • Szakmai tudásában biztos, fejlődésében motivált
  • Jól kommunikál kollégáival és az ügyfelekkel egyaránt
  • Képes csapatban történő munkavégzésre

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • SQL nyelv és PL/SQL fejlesztői programok készség szintű ismerete
  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés, nagy terhelhetőség

Munkakör:

  • Adatbázis platform és tartalmi migrációk készítése
  • Adatbázis hangolási feladatok ellátása
  • Lekérdezések készítése, optimalizálása

Előnyök:

  • Oracle vagy SQL Server szerver üzemeltetési ismeretek
  • Adatbázis teljesítmény problémák diagnosztizálásában való jártasság
  • Releváns Oracle, Microsoft minősítések
  • Egyéb relációs adatbázis kezelők ismerete (IBM DB2, MySQL, PostgreSQL)
  • Adattárház, üzleti intelligencia területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, biztos egzisztencia, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő fejlesztői csapat